• TRIO-D spol.s.r.o.
  • Chotíkovská 161/23, 318 00 Plzeň - Malesice
  • Telefon +420 377 823 225 | Fax +420 377 823 225

O společnosti

Firma Trio-D spol.s.r.o.

Firma Trio-D spol. s r.o. zahájila svou činnost v srpnu 1991 prodejem kompletního sortimentu barev, laků a fermeží, stavební chemie a potřeb pro řemeslníky.

V roce 1992 doplnila firma Trio-D spol. s r.o. tuto činnost o nabídku přípravků na ochranu rostlin renomovaných chemických firem. Stala se tak první českou soukromou společností, která se začala zabývat distribucí pesticidů.

O rok později, v roce 1993 začala firma Trio-D zajišťovat obchodní realizaci komodit do vlastních zpracovatelských a partnerských firem, včetně vývozů do Evropské Unie.

Rok 1995 přinesl další změnu v oblasti působení firmy, a to v zavedení obchodu s osivy kukuřice a řepky. Vzhledem k široké nabídce a potřebě nových skladovacích prostor firma v roce 1997 zakoupila část zemědělského statku v Plzni – Malesicích. Po kompletní úpravách tohoto objektu pak firma Trio-D spol. s r.o. přesídlila z původních, již nedostačujících prostor ve Škroupově ulici v Plzni na stávající adresu firmy v Chotíkovské ulici č.p.161/23 v Plzni – Malesicích.

Společně s vybudováním nových skladovacích prostor mohla firma doplnit chybějící nabídku o dezinfekční a konzervační prostředky, silážní plachty a potřeby pro chovatele.

V roce 2011 doplnila firma Trio-D spol. s r.o. svou stávající činnost v oblasti osiv a sadby o ucelenou semenářskou činnost od množení osiv po jejich finalizaci.

Pro potřeby semenářské činnosti pak v květnu 2012 zakoupila čistící stanici osiv Trštýn a vedle nabídky uznaných osiv a sadby nabídla zemědělské veřejnosti možnost úpravy farmářských osiv.

V roce 2019 firma Trio-D spol. s r. o. rozšířila svou činnost o obchodování se zemědělskými komoditami, včetně zajištění skladování a posklizňové úpravy.

V současné době může firma Trio – D díky vysoce profesnímu přístupu poradenského týmu nabídnout našim zákazníkům komplexní řešení jejich problémů.

Od roku 2017 je firma Trio-D spolehlivou firmou.

O firmě Trio-D napsali v Plzeňském deníku.

Spolehlivá firma

Spolehlivá firma

Živé firmy.cz

Spolehlivá firma 10 let

Živé firmy.cz

Spolupracujeme s firmami (v abecedním pořadí)